Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Crvena Zvezda cinike, Tirana eleminohet nga Champions League me ‘kokën’ lartë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

36c6c77884f0b494de3e6616e7b3bc58

Është mbyllur fitoren minimale 0-1 sfida e vlefshme për turin e dytë të Champions League mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës.

Një paraqitje dinjitoze e bardhebluve në sfidën e sotme që shpërdoruan shumë raste për shënim me Muçin, Cobbinah e Torassan.

Nga ana tjetër kampionët e Serbisë shfrytëzuan mjaft mirë një goditje nga këndi dhe Tomane me kokë në minutën e 61-të ndëshkoi portierin Lika.

Në këtë mënyrë mbyllet aventura e Tiranës në Champions League e tashmë do të luajë në Europa League./Newsport

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img