Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Cristiano Ronaldo kapet “mat” me të dashurën, foto super të nxehta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo po shijon pushimet në një nga plazhet më të bukura të Spanjës së bashku me të dashurën, Georgina Rodriguez. 

Gjatë pushimeve janë kapur disa foto provokuese mes Kristianos dhe të dashurës teksa po shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Siç shihet dhe nga fotot bukuroshja Rodriguez ka mahnitur të gjithë me format e saj bombastike.

Më shumë

spot_img