Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Cristiano Ronaldo ‘detyron’ familjen te merret me sport, publikon VIDEON nga palestra

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo është kthyer në Torino, në mënyrë që të përgatitet sa më mirë dhe të jetë gati për Juventusin.

Rikthimi në Torino ka bërë që portugezi mos t’i largohet “vesit” të tij, por përkundrazi.

Me anë të një video të postuar në rrjetinë social “Facebook”, 34 vjeçari shihet së bashku me djalin dhe partneren e tij, Georgina Rodriguez.

Juventusi në Champions League do të ketë një sfidë shumë të vështirë, pasi do të përballet me Atletico Madrid dhe kjo do të jetë një sfidë e vërtetë për Cristiano Ronaldon, që ka deklaruar se do të bëjë maksimumin për të ndihmuar ekipin bardhezi drejt ngritjes së këtij trofeu.

Më shumë