Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ç’po ndodh në Shqipëri?! Tjetër krim në familje trondit vendin: Burri vret bashkëshorten në Librazhd, më pas vret veten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër krim në familje trondit vendin tonë.

Pas lajmit të kobshëm dje në darkë ku vëllai vrau motrën në Shkodër, sot njoftohet se burri Qemal Bici vrau bashkëshorten e tij Menderie Bici me sëpatë në Librazhd.

Pas këtij krimi të rëndë mësohet se ai ka vrarë edhe veten. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dragostunjë.

Lexo edhe: EMRAT/ Ky është burri që masakroi gruan me sëpatë dhe më pas vari veten te pema afër shtëpisë, mamanë e pajetë e gjetën fëmijët

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img