Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Ç’po ndodh në “Air Albania”? FNSH me skafandra në kokë niset drejt stadiumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) janë pozicionuar jashtë stadiumit të “Air Albania”, ku edhe po mbahet ndeshja mes Romës dhe Feyenoord.

Efektivët shihen me skafandra teksa bëhen gati për tu futur në stadium. Nuk dihet nëse brenda në stadium ka pasur përplasje mes tifozëve apo është një masë që ka marrë policia për të mbajtur në kontroll situatën nëse shënohen përplasje mes tifozëve italianë dhe hollandezë.

albsig

spring

Para se të niste ndeshja disa përplasje janë shënuar mes tifozëve dhe efektivëve të policisë, ndërsa momentalisht situata  shihet e qetë, teksa Roma ka shënuar edhe golin e parë duke pasur një avantazh në këtë ndeshje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img