Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Ç’po ndodh? E përgjakur në mes të rrugës, Selena Gomez shoqërohet në polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa foto të cilat po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet kanë tmerruar fansat e Selena Gomez. Këngëtarja shfaqet e përgjakur në mes të rrugës e cila po shoqërohet nga një polic.

Në pamjet e publikuara Gomez shihet mjaft e shqetësuar, por ju fansa mos u shqetësoni pasi asgjë nuk është ashtu si duket.

Ajo është duke xhiruar për filmin e ri “Only Murders in the Building”, ndaj edhe skena e përgjakshme ishte pjesë e skenarit të filmit. Për këtë arsye, s’ka asgjë për t’u merakosur.

Xhirimet e filmit po vazhdojnë dhe ende nuk ka ndonjë datë publikimi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img