Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Covid i preu jetën në mes 28-vjeçares, moderatori i njohur reagon i tronditur: Vajza e dajës iku….

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë më parë Covid i mori jetn grimieres së njohur kososvare, Liberta Selaci. Lajmin e trishtë e bënë me dije vetë familjarët e saj, të cilët shkruanin se bashkë me të kishte ndërruar jetë edhe foshnja.

Lidhur me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe moderatori i njohur, Alaudin Hamiti, pasi e ndjera ishte kushërira e tij.

“Pastë dritë shpirti i saj. Vajza e dajës iku në amshim”, shkruan Hamiti në një postim në “Facebook”, duke postuar edhe foton e 28-vjeçares.

Ndërsa në një postim në “Instastory”, moderatori i njohur shkruan: Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet e juaja. Ditë e rëndë për familjen Selaci dhe për gjithë ne!.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img