Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Covid i mori të atin, Çiljeta Xhilega flet mes lotësh për të shtrenjtin e saj: Më merr malli…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga para disa kohësh Covid-19 i mori njeriun e saj më të shtrenjtë, të atin. Ai po trajtohej në spitalin “Shefqet Ndroqi”, por fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte luftën me virusin tinëzar.

Së fundmi, këngëtarja ka qenë e ftuar në “E diell”, ku ka folur mes dhimbjes për të atin e ndjerë.

“Unë atë e kujtoj çdo herë, sa herë që hap telefonin shoh fotot e tij dhe më merr malli. Babai ka qenë një burrë shumë fisnik dhe një shtysë shumë e madhe, që në vogëli, duke qenë edhe unë vajzë e vetme”, tha ajo.

Ndër të tjera Çiljeta ka treguar se gjëja që e bën më së shumti të lumtur është fakti që ajo arriti që ta bënte atë gjysh.

Artistja ka treguar se gjëja që e bën më së shumti të lumtur është fakti që arriti ta bënte gjysh.

“Babai im u martua vonë, kur ishte 48 vjeç dhe nuk arriti dot ta bënte gjysh babin e tij, ndërsa unë e bëra”, tha këngëtarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img