Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Covid ‘futet’ në drejtorinë e Policisë Elbasan, infektohen dy efektivë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b067ccb671f6b98f10595428b38deaf3

2 oficerë të Drejtorisë së Policisë Elbasan kanë rezultuar pozitiv me Covid.

Dy oficerët e kësaj drejtorie që janë konfirmuar pozitivë me Covid, janë karantinuar në shtëpi.

Ende nuk dihet ende se si janë infektuar. Ditët e fundit në vendin tonë ka pasur shifra të larta të të infektuarve me Covid, dhe vatra më e nxehtë deri tani mbetet Tirana, me numrin më të lartë të të prekurve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img