Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

COVID-19, shkon në 35 numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f06cacc7dbd00b3404add40f66ae4a50

Në Maqedoninë e Veriut janë shënuar 4 raste të reja me koronavirus duke e rritur në total numrin e të infektuarve në 35.

Kujtojmë se Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka vendosur të shpallë sot gjendjen e jashtëzakonshme për shkak të koronavirusit dhe përhapjes së tij me shpejtësinë vend.

Ndërkaq nga ana tjetër ditën e sotme edhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img