Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Covid-19 prek Universitetin ‘Ismail Qemali’ në Vlorë, disa të infektuar në radhët e stafit akademik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0e599963306188611080edc949f39185

Covid-19 prek Universitetin “Ismail Qemali” në Vlorë.

Mësohet se disa anëtarë të stafit akademik të këtij Univeristetit pasi kanë shfaqur shenja dhe i janë nënshtruar tamponit, kanë dalë pozitivë me Covid-19 dhe menjëherë janë karantinuar. Nuk dihet nëse pjesa tjetër e stafit i është nënshtruar testit, por nga ekipet e ISHP atje është bërë dezinfektimi i ambineteve.

Gjendja shëndetësore e të prekurve është e qëndrueshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img