Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Covid-19 prek Prokuorinë e Tiranës, dalin pozitivë 3 prokurorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c3fb87df70436b55879ebda165fe7ee

Covid-19 futet në Prokurorinë e Tiranës.

Mësohet se tre prokurorë të organit të akuzës pasi i janë nënshtruar tamponit, kanë rezultuar pozitivë. Ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë izoluar në shtëpitë e tyre.

Puna në Prokurorinë e Tiranës vijon normalisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img