Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Covid-19 i mori të atin, Gent Zenelaj e mposht vetë virusin pas 14 ditësh: E kisha shëndetin të sëmurë e shpirtin të copëtuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b5dba94033194427f33359ed2a3ea5c

Aktori i njohur Gent Zenelaj shkruan se pas 14 ditësh betejë me virusin Covid-19, ka arritur ta fitojë atë. Genti ka falenderuar të gjithë mjekët dhe stafin e spitalit që janë kujdesur për të.

Fatkeqësisht, tre ditë para ndërrimit të viteve babai i Gentit, Rexhep Zenelaj u nda nga jeta pasi nuk e mposhti dot Covid-19.

“14 ditë luftova me këtë sëmundje të pabesë dhe të poshtër miqtë e mi, sëmundje që më mori edhe njeriun e shtrenjtë.

Nuk gjej fjalë për të shprehur mirënjohjen për Spitalin American 3 Spitali Amerikan – American Hospital Albania ALNET – American Laboratory Netëork.

Falenderimet e mia me të sinqerta për stafin e mrekullueshëm ,i cili u kujdes për shendetin tim fizik të sëmurë dhe shpirtin të copëtuar në ditët më të vështira të jetës sime.

Faleminderit Dok Gentian Huti. Dok Amarildo Hidri. Inf Aida. Orkidea. Aureli. Anxhelo. Suela. Donaldi. Aurela. Xhesi. Diana. Kristina. Olsa dhe ekipit te fizioterapise. Faleminderit Dok Perlat Kapisyzi. Ndjese nese kam harruar ndonje emer. Faleminderit nga thellësia e zemres. Zoti ju bekoftë”, shkruan aktori dhe ndan fotot e mposhtme.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img