Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Covid-19 i mori jetën në moshën 59 vjeçare, homazhet për Bashkim Finon mbahen sot te Pallati i Kongreseve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Homazhet për politikanin socialist Bashkim Fino që u nda nga jeta mëngjesin e sotëm pasi nuk e fitoi dot betejën me Covid-19, do të mbahen sot te Pallati i Kongreseve.

“Kryesia e Kuvendit i shpreh ngushëllimet familjes dhe të afërmve dhe njofton se në nderim të deputetit Bashkim Fino, sot, më 29 mars, nga ora 11:00-15:30,  do të organizohen homazhe në Pallatin e  Kongreseve”, thuhet ndër të tjera në njoftim.

Përcjellja e politikanit të njohur për në banesën e fundit do të bëhet në orën 16:00.

NJOFTIM

Kryesia e Kuvendit të Shqipërisë njofton më hidhërim të thellë  se sot në orët e para të mëngjesit u nda nga jeta deputeti Bashkim Fino.

Kryesia e Kuvendit i shpreh ngushëllimet familjes dhe të afërmve dhe njofton se në nderim të deputetit Bashkim Fino, sot, më 29 mars, nga ora 11:00-15:30,  do të organizohen homazhe në Pallatin e  Kongreseve.

Përcjellja bëhet në orën 16:00.

KRYESIA E KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img