Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Covid-19 i mori jetën, dhjetëra kolegë e të afërm përcjellin për në banesën e fundit Guljelm Radonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme po bëhet varrimi i aktorit të mirënjohur Guljelm Radosë. Ai u nda nga jeta pasi nuk arriti dot që të fitonte betejën me koronavirusin.

Prej ditësh qëndroi i intubuar në spitalin Covid, por nuk mundi që të shpëtonte dot.

Dhjetëra kolegë dhe të afërm të tij janë mbledhur për të përcjellë në banesën e fundit ikonën e kinematografisë shqiptare.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img