Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Covid-19 i mori jetën babait të tre fëmijëve, Taulant Balla mesazh ngushëllimi: Lamtumirë Nit i dashur, doktoreshë Najada bëri gjithçka por nuk qe e thënë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89924d5768ee229c4086971f56363a7b

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, shkruan një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta sot të drejtorit të Pallatit të Kulturës në Librazhd Arianit Alliu.

“Lamtumirë Nit i dashur! Nuk arritëm dot të të mbajmë në jetë nga ky armik i pabesë. Doktoreshë Najada dhe stafi i saj bënë gjithçka, por nuk qe e thënë që njëri i shkëlqyer si ti ta fitonte këtë betejë.

Librazhdi im i dashur humbi një njeri që na sillte vetëm gëzim, ne shokët e tu humbëm një mik të vyer, familja jote e bukur humbi burrin dhe babain model. Nuk gjej dot fjalë!

Lamtumirë Arianit Alliut, drejtorit tonë të Qendrës Kulturore Librazhd! U prehsh në paqe”, shkruan Balla.

Arianit Alliu, drejtor i Pallatit të Kulturës në Librazh është ndarë nga jeta sot, në moshën 46 vjeçare, në Spitalin Infektiv, pasi ishte infektuar me Covid-19. Ai nuk e ka fituar dot betejën me virusin edhe pse nuk kishte asnjë sëmundje tjetër, duke lënë pas 3 fëmijë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img