Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Covid-19 i merr jetën një tjetër arsimtari ditën e sotme, shuhet mësuesi i dashur i shkollës 9-vjeçare (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

20b21c19beb9cfed42d9902b76499cb8

Pas lajmit të hidhur për ndarjen nga jeta të drejtorit të shkollës 9-vjeçare në fshatin Karkanjoz të Beratit, një tjetër arsimtar është shuar nga sëmundja e koronavirusit.

Është ndarë nga jeta mësuesi i shkollës në fshatin Dragot në Belsh, Avni Dragoti. Lajmin e hidhur e kanë ndarë në mediat sociale kolegët e tij.

“Me hidhërim të thellë ju njoftojmë se sot ka humbur betejën me COVID-19 një nga mësuesit më të nderuar të shkollës sonë “Avni Dragoti”. Shprehim ngushëllimet dhe respektin për këtë mësues të vyer e me përvojë dhjetëra vjeçare në arsimimin e shumë brezave. Ndajmë këtë dhimbje me familjarët e tij, nxënësit dhe kolegët”, njofton drejtoria.

603d48be3f17ddrejtorii.jpg

Më shumë

spot_img