Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Covid-19 i merr jetën dentistit të njohur në Librazhd, vajza e tij ka një thirrje për të gjithë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9bb207244d98ef80023dd527d59b22ed

Ndërron jetë stomatologu i njohur në Librazhd, Ndriçim Halili, pasi ishte i infektuar me Covid-19.

Ky lajm i trishtë për qytetin e Librazhdit u bë më dije nga vajza e të ndjerit, Artemisa Halili, e cila njofton se ku do të mbahet ceremonia e varrimit.

Ajo u bën thirrje të gjithëve që të respektojnë masat anti-Covid.

Postimi i plotë i Artemisa Halilit:

“Te dashur te aferm dhe miq !

Me hidherim, ju njoftojme per ndarjen nga jeta te njeriu tone te dashur, Dr. Ndricim Halili.

Homazhet do te mbahen daten 19.03.2021 ne oren 9.00-12.00 tek lokal ” Gega ” tek Stacioni i trenit Varrimi behet ne oren 12.00 ne Varrezat e Reja te qytetit .

Pritjet dt.19 mars ora 16.00- 19.00 dt.20,21 mars ora 09.00-19.00 tek lokali i “Skender Xhanit”

Ju lutemi te ndiqen masat kunder Covid.

Më shumë

spot_img
spot_img