Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Covid-19 i merr jetën biznesmenit të njohur shqiptar (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e81ed1ac055606966d5c0688fefd0707

Biznesmeni i njohur shqiptar Astrit Kolli, ka humbur jetën si pasojë e Covid-19, raporton newsbomb.al.

Pronari i kompanisë Grand Idea, e cila merret me stampime e printime, ka ndërruar jetë nga koronavirusi në moshën 53-vjeçare.

astr.jpg

Reagimet në rrjete sociale nga miqtë dhe të afërmit kanë qenë të shumta. Stafi i Newsbomb.al i shpreh ngushëllimet familjes Kolli.

as.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img