Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

COVID-19 hyn në SPAK, infektohen 11 persona, karantinohet stafi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7dc2c83c8a761e1ee4074be6b8245e1a

Koronavirus ka hyrë tani më edhe në Strukturën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Bëhet me dije se në SPAK kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 11 persona. Mësohet se janë karantinuar edhe disa persona të tjerë pjesë e e stafit.

Prej ditësh vendi jonë ka shënuar një numër të lartë të rasteve ditore, ndërsa ditën e djeshme ka shënuar edhe rekord me 396 raste gjatë një dite.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë 536 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 22.300.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img