Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Çota i Teutës: Do luajmë për jetë a vdekje me Tiranën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kemi një ndeshje për jetë a vdekje ndaj Tiranës. Kjo është deklarata e sulmuesit të ekipit të Teutës së Durrësit që do të luajë këtë javë kundër Tiranës, e cila është në vendin e tretë të tabelës me 50 pikë. Mirel Çota më parë ka luajtur edhe me Tiranën. 

“Jemi vërtet duke kaluar në moment të vështira, por nuk e diskutojmë mbijetesën. Ju sigurijmë se nuk do të jemi ne skuadra që do të bjerë nga kategoria. Shumë shpejt ne do të reagojmë dhe do të tregojmë fytyrën e vërtetë të kësaj skuadre, e cila deri tani ka pasur edhe fatin kundër. Ne kemi dy përballje në shtëpi me Apoloninë dhe Elbasanin, të cilat të jeni të sigurt se do ti mposhtim që të dyja. Kështu që Teuta nuk bën pjesë te skuadrat që realisht rrezikojnë të dalin nga kategoria” thotë sulmuesi Çota. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img