Çorapet e Joe Biden bëjnë xhiron e rrjetit, zbuloni të veçantën e tyre

Publikuar tek: bota, më 15:07 24-11-2020 Çorapet e Joe Biden bëjnë xhiron e rrjetit, zbuloni të veçantën e tyre

Presidenti i zgjedhur Joe Biden e ktheu dashurinë e tij për qentë në një deklaratë mode të hënën.

Gjatë një takimi në teatrin "The Queen" në qytetin e tij të lindjes Wilmington, Biden zgjodhi një xhaketë blu të shoqëruar me një kravatë të kuqe dhe pantallona të gjera gri.

Në këmbët e tij, Biden kishte veshur një palë çorape klasike të zeza, të cilat dukeshin argëtuese me stampa qensh.

Çorapet ishin të marinës dhe shfaqnin qen të vegjël në blu të çelët.

joe_biden.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hoqi maskën për të ngrënë një byrek, e pëson keq qytetari slloven, policia e gjobit me 400 euro
E sheh dritën e diellit vetëm një orë në ditë, avokati zbulon jetesën e trafikantit të njohur El Chapo në burgun e sigurisë së lartë »
Article Logic
Execution time: 0.012426853179932
array(1) { ["section"]=> string(76) "corapet-e-joe-biden-bejne-xhiron-e-rrjetit-zbuloni-te-vecanten-e-tyre-228949" }