Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Çoi qenin për ta qethur, gruaja shokohet nga rezultati

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua është befasuar me “look”-un e qenit të saj, pasi e çoi për ta qethur.

“Unë shkova të marr qenin, dhe vura re që diçka nuk shkonte. Stafi më tha se qeni im nuk ishte dhe aq fans i gërshërës”, shprehet gruaja.

“Nuk u ankuan, por dukej nga pamja e tyre që s’ishin fare të kënaqur. Qeni ua kishte nxirrë jetën. Ndaj qe qethën aq sa mundën dhe e lanë”, shton ajo.

Me shaka, ajo postoi fotot e qenit me pamjen e re në rrjetet sociale, duke shkaktuar shumë të qeshura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img