Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Çohet për t’i gjuajtur me grusht jetimit nga Shkodra, plas keq sherri në emision (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë tepër e skiletshme ka ndodhur kësaj here në emisionin “Expuls”. Një debat aspak zakontë ku Ledion Muçaraku dhe Taku, jetimi i PS-së nga Shkodra u ballafaquan në emision.

Taku hodhi akuza të rënda ndaj Muçarakut, ish-presidenti i firmës piramidale, gjë për të cilën ka qenë dhe i dënuar më burg.

Sipas Takut, Muçaraku i ka vjedhur lekët Takut,të cilat ia dërgonin fansat nga Amerika.  Mos mjaftonin me kaq debati u bë më i ashpër pasi sipas Takut, Muçaraku e shqetëson atë orar pa orar në telefon, dhe ende nuk dihet arsyeja.

Debati agravoi deir në atë pikë sa moderatori Ronaldo Sharka u detyrua që ta mbyllte emisionin para kohe, pasi të ftuarit ishin gati për t’u përleshur fizikisht.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img