Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Çmimi Nobel për adhuruesin e Millosheviçit, REAGON Basha pas 24 orësh: Shokuese dhe e tmerrshme!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img