Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

“Çmimet i naftës është në rënie në bursë”, Vasili: Bordi i hajdutëve vazhdon të mbajë të lartë çmimin e karburanteve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Petrit Vasili ka reaguar edhe një herë për çmimin e lartë të naftës në vend.

Ai shkruan se çmimi i naftës ka rënë në bursë, ndërsa në Shqipëri çmimet vijojnë të jenë shumë të larta.

albsig

E plotë:

Deklarata e Presidentit Biden, provë asgjesuese e vjedhjes se  Qeverise me çmimin e Naftes!!!

Dje Presidenti amerikan Biden deklaroi shume shume qarte se çmimi i Naftes eshte ne renie rekord.

Ndersa Bordi i Hajduteve te Qeverise  se Edi Rames vazhdon te mbaje shume te larte çmimin e Naftes.

Maqedonia e ka çmimin vetem 176 leke dhe uljet atje kane qene te vazhdueshme.

Ndersa ne Shqiperi çmimi eshte plot 221 leke.

Diferenca eshte e qarte dhe s’ka asnje justifikim pervec skenarit te vjedhjes qe qeveria po zbaton egersisht kunder shqiptareve.

Bordi i Hajduteve vetem vjedh shqiptaret me çmimin e naftes, faktet flasin vete.

Bordi i Hajduteve eshte thjesht nje vegel qorre qe perdoret nga Rama per te vazhduar pazarin e madh te bashkevjedhjeve me oligarket.

Deklarata e Presidentit Biden i ve vulen hajduterise shteterore te qeverise se Edi Rames me çmimin e Naftes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img