Çmenduri në mes të ditës, djemtë lahen nudo në shatërvan (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:12 20-08-2018 Çmenduri në mes të ditës, djemtë lahen nudo në shatërvan (FOTO)

Një gjest të cuditshëm kanë bërë disa djem duke u larë nudo në mes të ditës,  në shatërvanin Altare della Patria në Romë.

Mediat italiane kanë postuar fotot e të rinjve që pa e vrarë mendjen për ata që mund t’i shihnin kanë ulur të mbathurat dhe kanë bërë banjo nudo në shatërvan.

Skena është filmuar dhe është përhapur në internet duke bërë xhiron e rrjeteve sociale.

2-23.jpg

 

1-31.jpg

3-21.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmet i fuqishëm 6.9 ballë, vdesin 10 persona, shemben qindra shtëpi
Nuk i dhanë vizën të dashurit shqiptar, e reja britanike tenton të hidhet nga ura »
Article Logic
Execution time: 0.011113166809082
array(1) { ["section"]=> string(67) "cmenduri-ne-mes-te-dites-djemte-lahen-nudo-ne-shatervan-foto-131642" }