Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Çmenduri” në KZAZ e Tiranës/ Fletët e votimit në tokë, Komisionineri i PD feston ditëlindjen, vëzhguesit brohorasin në sallë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një prej KZAZ të Tiranës.

Fletët e votimit janë shpërndarë në tokë, ndërsa nuk dihet nëse këto fletë votimi janë të pavlefshme apo nuk fleta votimi që nuk janë numëruar ende.

Sipas “ABC News”, një prej komisionerëve të PD në këtë KZAZ ka pasur ditëlindjen dhe vëzhguesit që ndodheshin në sallë kanë brohoritur për t’i uruar ditëlindjen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img