Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Çmenduri në autostradën Elbasan-Tiranë, fuoristrada lëviz kundravatje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamjet që po shikoni janë regjistruar në autostradën Elbasan-Tiranë. Një mjet tip Ford Kuga, për arsye që nuk dihen deri tani ka qarkulluar në autostradë në krah të kundër, duke sjell rrezik për përdoruesit e tjerë të rrugës.

Fatmirësisht nuk ka ndodhur asnjë ngjarje rrugore në këtë rast, por siç shihet nga pamjet shoferi lëviz në krahun e kundërt të rrugës, në korsinë e shpejtësisë dhe gati sa nuk shkakton aksident.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img