Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Çmendet ushtari, shkëmben zjarr me policinë, më pas tredh babain dhe i pret gjuhën e hundën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

398ded75b22673cd80c22e4b8ddcac39

Një burrë i armatosur ka rrëfyer se ka tredhur babanë e tij dhe i ka prerë hundën dhe buzët pas një shkëmbimi zjarri me policët.

36-vjeçari u arrestua pas një shkëmbimi zjarri me policinë pasi babai i tij ngriti alarmin.

Hunda, buzët dhe penisi i viktimës janë prerë, thotë policia. Babai, 55 vjeç, u dërgua me urgjencë në spital pas incidentit të tmerrshëm në fshatin Domanevka, në rajonin e Mykolaiv.

Policia më pas shkoi për të ndaluar agresorin, por ai qëlloi duke plagosur tre oficerë. Më pas ai u dorëzua sepse nuk kishte rrugë tjetër.

Policia ukrainase tha se shtëpia ishte e mbushur me eksplozivë të kontrolluar nga një radio.  

 Kur u pyet për makabritetin që kishte bërë, ai tha: Po, dhe jam shumë i lumtur për këtë. E copëtova, por ai nuk u qetësua.  Pastaj i kapa prangat dhe ia vura sepse nuk mund ta mbaja, pasi nuk u qetësua ende. Ai kishte më shumë forcë nga sa prisja”, “The Sun”.

Më shumë

spot_img
spot_img