Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Çmendet” shqiptari, sulmon me shkop prostitutën rumune

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi ka sulmuar një prostitutë.

28-vjeçari shqiptar ka patur si qëllim grabitjen e prostitutës rumune, dhe e ka sulmuar me një shkop duke i kërkuar paratë e fituara gjatë ditës.

albsig

spring

Policia është njoftuar nga dëshmitarët që ndodheshin në zonë dhe ka ndërhyrë menjëherë duke e arrestuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img