Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Çmendet” shqiptari në Greqi, rrëmben dhe përdhunon ish-gruan, i djeg flokët me çakmak

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peloponez, Greqi, ku një shqiptar ka përdhunuar ish-guran e tij greke.

Bëhet me dije se autori prej disa orësh qëndronte në makinë jashtë derës së ish-gruas 28-vjeçare dhe kur ish-partnerja ka dalë nga shtëpia ai e ka marrë me forcë dhe e ka futur në makinë.

Mediat greke bëjnë me dije se ai e ka dhunuar ish-grua me grushta në kokë. “Protothema” shkruan se 33-vjeçari ndaloi makinën në një rrugë të shkretë, ku e detyroi të zhvishej me kërcënime për jetën, teksa ka tentuar ta djegë të gjallë, duke i vënë flakën flokëve të saj me çakmak.

Më pas shqiptari e ka çuar në shtëpinë e prindërve të tij në Korint, ku e përdhunoi dhe më e ka larguar nga banesa.

28-vjeçarja ka bërë denoncimin në polici, ndërsa autoritet janë vënë në kërkim të shqiptarit.

Më shumë
spot_img
spot_img