Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Çmendet” shqiptari në Greqi, rreh dhe bën për spital gruan, policia e gjen të mbuluar në gjak

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një inicident i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi. Një 54 vjeçar shqiptar ka goditur, duke lënë të plagosur rëndë gruan e tij, në Kalkidë, ku ata jetonin prej kohësh.

Sipas medieve greke episodi i dhunës në familje ndodhi në një apartament në katin e dytë të një pallati, në rrugën Gazepi. Fqinjët e çiftit dëgjuan zëra dhe njoftuan policinë menjëherë.

Policët nxituan për në vendngjarje, ndërsa e gjetën gruan të shtrirë në dysheme, të plagosur rëndë në kokë dhe e rrethuar nga një pellg gjaku.

54-vjeçari u arrestua nga policia, pasi nuk arriti dot të largohej nga vendngjarja. Gruaja e plagosur u transportua në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img