Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

“Çmendet” shoferi në Vlorë, bën manovra SKANDALOZE dhe ngjitet në trotuar për të shmangur trafikun, për pak shtyp dy persona (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse Policia Rrugore vijon me aksionet, duke gjobitur dhe arrestuar shoferët e papërgjegjshëm, sërish në rrugë vihen re shkelje nga ana e drejtuesve të mjeteve.

Edhe pse shkeljet sjellin aksidente të rënda, shoferët në të shumtën e rasteve i filmojnë vetë ato dhe më pas i publikojnë në rrjetet sociale, pasi iu duket zotësi fakti që në mënyrë të jashtëligjshme dhe tepër të rrezikshme për komunitetin, mund të shmangin një copëz trafiku.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur në qytetin e Vlorës ku një shofer, i cili po drejtonte një mjet tip “Renault”, tenton të shmagë trafikun duke parakaluar në krah të djathë dhe më pas shihet të ngjitet mbi trotuar, duke rrezikuar kështu jetën e këmbësorëve aty.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img