Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Çmendet” shoferi në Durrës, me shpejtësi skëterrë përplas disa mjete, një prej tyre përfundon në kanal

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur këtë mbrëmje në rrethrrotullimin e Universitetit në Spitallë të Durrësit.

Paraprakisht mësohet se një automjet i cili po lëvizte me shpejtësi të lartë ka përplasur disa mjete të tjera që po ecnin në rrugë. 

Si rezultat i përplasjes, një nga mjetet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga  aksidenti, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje  dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img