"Çmendet" pronari, urdhëron punonjësen të zhvishet për t'i "ngritur moralin" kolegëve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:45 02-11-2017

Kur puna bie dhe nuk ecën çdo gjë ashtu siç duhet , atëherë duhen shpikur alternativa të tjera për të rritur produktivitetin.

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në kryeqytetin polak, Varshavë ku një punonjëse është paguar nga shefi i saj që të dalë nudo përpara kolegëve dhe të eci në mënyrë që atyre t’iu ngrihet morali, shkruan metrouk, raporton newsbomb.al.

Kjo gjë ka shkaktuar zemërim të madh tek ta ndërsa punonjësja ecte vetëm me çizme përpara tyre dhe pa asnjë rrobë në trup.

Video më pas bëri xhiron e rrjetit dhe reagimet e njerëzve më së shumti kanë qenë negative dhe e kanë akuzuar vajzën se ka shitur trupin e saj për para.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e bujshme e presidentit Kennedy, publikohen dokumente sekrete e fakte të reja tronditëse mbi eleminimin e tij
Nju Jorku dy ditë pas sulmit terrorist, policia në gjendje alarmi »
Article Logic
Execution time: 0.011005878448486
array(1) { ["section"]=> string(92) "cmendet-pronari-urdheron-punonjesen-te-zhvishet-per-t-i-ngritur-moralin-kolegeve-video-98087" }