Çmendet moti, vera në Shqipëri fillon me rebeshe shiu (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:29 06-06-2020 Çmendet moti, vera në Shqipëri fillon me rebeshe shiu (VIDEO)

Jemi në javën e parë të qershorit, dhe moti nuk duket shumë premtues. Nëse do të hidhje një sy nga dritarja do të mendoje se jemi në janar a shkurt, por jo.

Mëngjesi i sotëm ka nisur me mot të mirë me diell, por në mesditë vranësirat dhe reshejt e dendura kanë pushtuar vendin. Fundjava e gjitha parashikohet të jetë me mot të keq, erë dhe reshje shiu të dendura.

Në kryeqytet trafiku është bërë litar dhe shumë rrugë janë bllokuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097708702087402
array(1) { ["section"]=> string(65) "cmendet-moti-vera-ne-shqiperi-fillon-me-rebeshe-shiu-video-209290" }