Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Çmendet” moti, rrebeshe shiu dhe breshër në juglindje të vendit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti ka marrë një kthesë ditën e sotshme nga dielli dhe temperaturat e larta në rrebeshe shiu dhe breshër.

Bëhet me dije se breshëri ka goditur një pjesë të juglindjes së vendit. Breshër ka rënë në fshatrat e njësisë administrative Pojan.

albsig

spring

Në këtë stinë, breshëri ka dëmtuar kulturat bujqësore. Dëmet me të mëdha janë shkaktuar në fshatin Pendavinj, Rov dhe Rrembec e një pjese të tokave të fshatit Pojan dhe Kreshpanj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img