Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

“Çmendet” moti në jug, dallgë deri në 6 ballë, probleme për tragetin Brindisi-Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vështirësi në lundrimin në det të hapur.

Dallgët kanë arritur deri në 6 ballë dhe kanë bërë që trageti i linjës Brindisi-Vlorë të vonohet me disa orë . Era e fortë ka sjellë gjithashtu probleme për tragetin i cili ishte nisur nga brigjet e Brindisit mesnatën e mbrëmshme dhe duhej të ankorohej këtë mëngjes por për shkak të vështirësive të motit, do të ankorohet rreth orës 12:00 në mesditë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img