Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

“Çmendet” moti, e diela për plazh! Ja sa priten të shkojnë temperaturat ditën e sotme

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë të dielë pritet që vendi ynë të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak moti parashikohet i kthjellët dhe plot diell si dhe temperatura të përshtatshme për aktivitete jashtë shtëpisë.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje e lehtë dhe shpejtësi mesatare 1-5m/s ndërsa hera-herës përgjatë vijës bregdetare deri në 8m/s.

249921518 1278051845967485 1817702716836902805 n 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img