‘Çmendet’ moti, dëbora zbardh Shishtavecin në Maj (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:59 06-05-2020 ‘Çmendet’ moti, dëbora zbardh Shishtavecin në Maj (FOTO) Fshati Shishtavec, Kukës i zbardhur nga dëbora

Rreshjet e pazakonta të dëborës kanë zbardhur pasditen e sotme fshatin Shishtavec, në Kukës.

Siç shihet dhe nga pamjet, Shishtaveci është zbardhur i gjithi nga dëbora, ndërsa banorët janë habitur që në javën e parë të muajit maji kur të gjithë presin ardhjen e verës, vendi zbardhet nga dëbora.

Shihni fotot e mrekullueshme të shkrepura pasditen e sotme në fshatin Shishtavec, Kukës:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013638019561768
array(1) { ["section"]=> string(58) "cmendet-moti-debora-zbardh-shishtavecin-ne-maj-foto-205424" }