Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Çmendet’ moti, breshëri zbardh fshatin e Librazhdit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

397cc92c0304ab7fcce8b39f95797aa3

Moti i paqëndrueshëm ka sjellë reshje të forta shiu dhe breshëri gjatës ditës së sotme në Librazhd.

Mësohet se në fshatrat e Librazhdit breshëri ka zbardhur sipërfaqen e tokës.

Si pasojë raportohet se breshëri ka shkaktuar dëme të shumta në bujqësi dhe kanë dëmtuar të mbjellat e banorëve.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara, breshëri ka mbuluar fshatin e Gizaveshit.

57092911_676515002819966_5421121641000206336_n.jpg

57079730_676514932819973_3448092898774482944_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img