Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

“Çmendet” këngëtarja e njohur, pas problemeve ligjore zbërthen pantallonat dhe thyen rrjetin pa reçipeta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas seancave gjyqësore dhe tensioneve familjare, këngëtarja e njohur Britney Spears ka vendosur që të mos e “çajë kokën” më dhe të bëjë çfarë ajo dëshiron.

Së fundmi, këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram ka postuar disa foto teksa shihet me pantallona të zbërthyera pa reçipeta dhe duke mbuluar gjoksin vetëm me duar.

Si duket këngëtarja ka marrë një periudhë relaksi dhe po shijon disa momente vetëm me veten e saj.

Menjëherë kjo foto ka marrë me mijëra komente nga ndjekësit të cilët e komplimentojnë Britneyn për fizikun e saj bombastik dhe disa të tjerë për guximin që ajo ka.

Para pak ditën Britney u përball në gjykatë me të atin e saj për kontrollin që ai ka mbi të si fakti që ai nuk e lejon të bëhet nënë dhe të martohet.

222369290 348247900130376 185708230656197854 n

222712090 868294550561636 2197654945497849239 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img