Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Çmendet” ish-ushtari britanik, nuk pranoi ndarjen nga e dashura dhe i sulmon shtëpinë me molotov (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ish-ushtar i Ushtrisë Britanike u kap nga kamerat, duke sulmuar me molotov shtëpinë e ish të dashurës së tij, pasi kjo e fundit ishte ndarë nga ai.

30-vjeçari Ashley Pankewycz hodhi 3 bomba molotov në shtëpinë e ish-të dashurës në Southampton, Hants, pasi nuk pranonte ndarjen nga ajo.

Në video shihet sesi i riu Pankewycz shihet duke ndezur disa shishe që i kishte mbushur me benzinë, të cilat i hedh drejt banesës së saj.

Pankewycz u dënua me gjashtë vite e nëntë muaj burg, pasi u deklarua fajtor për zjarrvënie të qëllimshme.

Më shumë

spot_img
spot_img