Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Çmendet” ariu gjatë shfaqjes në cirk, sulmon trajneren (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rusi, ku ariu ka sulmuar trajneren e tij.

Në videon e mëposhtme shihet momenti nga shfaqa në cirk, ndërsa në një moment ariu i veshur me kapele dhe një shall të kuq “çmendet” dhe sulmon trajneren.

Ari e ka sulmuar dhe e ka kapur nga këmba trajneren, ndërsa është dashur ndërhyrja e dy personave për ta larguar.

Incidenti tronditës në Cirkun Harlequin ndodhi vetëm disa metra larg fëmijëve dhe prindërve të tyre, të cilët nuk kishin asnjë pengesë ose rrethim që i mbronte ata nga ariu nëse do t’i sulmonte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img