Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

“Çmendet” aleati i PD: Vjedhja e votës me keq sesa paratë që humbën shqiptarët në skemat priamidale, aty i futën me dëshirë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i ftuar në intervistë në një televizion ka folur për negociatat mes Bashës. Ai me tej ka folur edhe për çështjen e ruajtjes së votës.

Ai tha se  vjedhja e votës është më e rrezikshme dhe më e rëndë sesa skema piramidale e vitit 1997, ku u vodhën paratë e shqiptarve.

I pyetur se çfarë do të ndodhë të dielën në Kavajë, Spahiu tha se të dielen do ndizet fryma  e popullit për revoltë. Sipas Spahiut, protesta e Kavajës do të hyjë në  histori si protesta e parë e përballjes së popullit më krimin dhe drogën. 

Më shumë

spot_img