Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

“Çmendet” 50-vjeçari në Tiranë, rreh të birin dhe më pas i vë zjarrin shtëpisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policsë së Tiiranë, pasi ka dhunuar të birin dhe më pas i ka vënë zjarrin shtëpisë.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi I. K., i cili ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij dhe më pas i ka vënë zjarrin banesës së tyre.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 arrestuan në flagrancë shtetasin I. K., 50 vjeç, për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës me zjarr”. Shtetasi I. K. ka ushtruar dhunë ndaj djalit të tij dhe më pas i ka vënë zjarrin banesës së tyre” njoftimi i policisë.

Më shumë
spot_img
spot_img