Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

“Çmendet” 48-vjeçari në Klos, fut me forcë në makinë 33-vjeçaren dhe e mban peng për disa orë, arrestohet nga policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzojhet se mbajti peng për disa orë një 33-vjeçare në Klos.

Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale D.M, 48 vjeç, banues në Klos, i cili mbajti peng në makinën e tij, kundër dëshirës 33 vjeçaren.

 “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. M., 48 vjeç, banues në Klos, për veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”, pasi ka mbajtur për disa orë në makinën e tij, një 33-vjeçare, pa dëshirën e saj. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Mat, për veprime të mëtejshme,” thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img