Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Çmenden” serbët, miss-i i tyre bën shqiponjën dy krenare përkrah bukurosheve shqiptare (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Miss Intercontinental Serbia i ka surprizuar të gjithë me gjestin e fundit në Sharm el-Sheikh. Valentina Petrovic së bashku me Miss Shqipërinë, Miss Malin e Zi dhe Miss Kosovën kanë pozuar së bashku, duke bërë shqiponjën dy-krenare.

miss

Ky veprim ka ngjallur reagime të shumta në një faqe serbe në Instagram, e cila e ka quajtur provokim gjestin e përfaqësueses së vendit të tyre.

Një gjest i tillë u përsërit edhe në vitin 2019 nga Miss Serbia, ku mediat vendase e konsideruan si një skandal të madh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img