Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

“Çmenden” kuqezinjtë fitore e thellë ndaj Izraelit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është thelluar në 3-0 rezultati në favir të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Izraelit.

Dy perla të Armando Sadikut në pjesën e parë dhe të dytë, i dhanë avantazhin kuqezinjve, por pas daljes së Sadikut dhe hyrjes në fushën e blertë të Cilakkeshit, ka qenë Memushaj që me një aksion perfekt pasimesh ka shënuar golin e knock-out.

Më shumë

spot_img